حدیث نور

امروز : شنبه
23. مهر 1390
17. ذي‌القعده 1432
15. نوامبر 2011
اهل البصر سایبری ها دیدار با رهبری می خواهند
عیدی صاحب الزمان(عج)

«امروز هم شهدا خودشان را نش...

ادامه مطلب
فیض زیارت

طبق برنامه‌ای كه تدارك دید...

ادامه مطلب
ما تا به حال پاسداری از خون شهدا کرده ایم؟

خبرنامه

به خبر نامه ی خادمین شهدا بپیوندید.

نام:

ایمیل:

آخرین نظرات

کارت عضویت

صراط

 graphic1222 logo-hr-fallah

 

تربت پاک

عیدی صاحب الزمان(عج)

Featured

«امروز هم شهدا خودشان را نشان ندادند» این جمله‌ی تأسف‌بار بر و بچه‌های تفحص لشگر 14 امام حسین (ع) بود كه در غروب آخرین روز از جست و جوی طاقت فرسا و بی‌نتیجه‌ی خود، با صد اندوه بر زبان می‌آوردند.
آنان امیدوار بودند كه پس از یك هفته تلاش، آقا، امروز دیگر حتماً به آن‌ها عیدی می‌دهد. چرا كه عید شعبان بود و روز ولادت آقا، اما دریغ و حیف، باز هم دست خالی.
در میان این جمع غم‌زده، بیش از همه چهره‌ی خسته و خاك آلود علی‌رضا به چشم می‌آمد. هم او كه با هزار اصرار توانسته بود اجازه‌ی تفحص محدود یك هفته‌ای را در منطقه‌ی عملیاتی محرم بگیرد.
قرارگاه با او مخالفت می‌كرد چون اعتقاد بر این بود كه در منطقه‌ی مد نظر علی‌رضا (منطقه‌ی شرهانی) شهیدی بر جای نمانده، اما او دست‌بردار نبود و آن‌قدر پافشاری كرد تا توانست جواز كار را بگیرد،‌ جوازی كه به او فقط یك هفته اجازه‌ی تفحص می‌داد و امروز آخرین روز آن بود. یك هفته تلاش و جست‌وجو، شكافتن و جابه‌جا كردن خروارها خاك هیچ نتیجه‌ای عاید نكرده بود.
علی‌رضا سر را میان دو دست خود گرفت، آرنج‌ها را بر زانوان خود تكیه داد و با نگاهی حسرت‌بار به دشت مملو از لاله و شقایق منطقه شرهانی چشم دوخته بود.

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

ادامه مطلب...
 

بـــوی استخوانــتـــ اشـــناست...

Featured

 

راستی دقت کردی وقتی رو خاک گرم شلمچه راه میری زیر

قدم های پاهات یه صدایی میاد میگـــه:
"قـــــرژ"

خواستم بگم یه وقت فکر نکنی اون صدا،صدای خاکه

اون صدا،صدای استخونه"
________________________________________


هفتــه دفــاع مقــدس گــرامی بــاد

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 05 مهر 1390 ساعت 13:10 )
 

فیض زیارت

Featured

طبق برنامه‌ای كه تدارك دیده شده بود، قرار بود پیكر پاك شهید موسوی را به آمل منتقل و به خانواده‌ی شهید تحویل دهیم تا پس از مراسم احیای شب 21 ماه رمضان فردای آن شب یعنی روز شهادت حضرت امیر همان‌جا پیكر را دفن كنند.
در جریان انتقال پیكر پاك شهدا دوستان با وجودی كه پیكر شهید موسوی را كنار گذاشته بودند تا به آمل بفرستند، اما به طور اشتباه همراه شهدای دیگر، پیكر ایشان را هم به اهواز فرستادند، تا همراه شهدای دیگر از شلمچه به طرف مشهد تشییع شود.
همان زمان، مادر شهید تماس می‌گیرد و اصرار می‌كند پیكر شهید را به آمل بفرستید، چون آن‌طور كه ایشان گفته بود در آمل، خانواده‌ی شهید برنامه‌ریزی كرده بودند و مهمان دعوت كرده بودند.

دوستان تلفن زدند و مرا در جریان گذاشتند. من گفتم: «خب! اگر خانواده‌ی شهید اصرار دارند، چاره‌ای نیست، پیكر را سریع با هواپیما به تهران و از آن‌جا به آمل بفرستید، اما برای خودم این پرسش پیش آمد كه شهید چه‌طور حاضر شده دوستانش را ترك كند و فیض زیارت حرم ثامن‌الائمه (ع) را از دست بدهد؟ چون كاملاً معتقدم ما كاره‌ای نیستیم. همه‌ی كارها دست شهداست».
این گذشت، تا این‌كه شب 23 رمضان، از بچه‌ها پرسیدم بالاخره پیكر شهید موسوی را به آمل فرستادید؟ گفتند نه. پرسیدم چرا؟ گفتند ما مقدمات انتقال پیكر شهید را به آمل آماده می‌كردیم و در آستانه‌ی فرستاندن آن بودیم كه تلفن زنگ زد. مادر شهید پشت خط بود و گفت: دیشب خوابی دیدم. البته به طور كامل، خواب را تعریف نكرد. براساس آن باید بچه‌ی من ابتدا به مشهد برود، زیارت بكند، بعد بیاید ما پیكر را تحویل بگیریم، اتفاقاً پیكر شهید سیدعلی موسوی از پیكرهایی بود كه دو بار، دور ضریح نورانی آقا علی‌بن‌موسی الرضا (ع) طواف داده شد؟!».

منبع :كتاب كرامات شهدا   -  صفحه: 35

راوی : سردار باقرزاده

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 

احترام به آقاامام زمان(عج)

Featured

در اولین روزهای پس از فتح خرمشهر پیكر 25 تن از شهدای عملیات آزادسازی خرمشهر را به شیراز آورده بودند پس از اینكه جمعیت حزب الله بر اجساد مطهر این شهیدان نماز خواندند علمای شهر،‌ مسئولیت تلقین شهدا را بر عهده گرفتند. هنگامیكه من به درون قبر یكی از این عزیزان رفتم و شروع به خواندن تلقین نمودم با صحنه‌ای بس عجیب و تكان دهنده مواجه شدم، تا جائیكه تلقین را نیمه كاره رها كردم و از قبر بیرون آمدم، ماجرا از این قرار بود كه هنگام قرائت نام مباركه ائمه (ع) در تلقین، به محض اینكه به نام مبارك حضرت صاحب الزمان (عج) رسیدم، دیدم كه شهید انگار زنده است، چشمانش باز شد و لبخندی زد.

منبع :كتاب حدیث عشق  
راوی : آیت الله حائری شیرازی

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

 

بی سیم به عشق بی بی زهرا س

Featured
میانگین امتیار کاربران: / 2
ضعیفعالی 

20080110454

گفتگوی بیسیمی حاجی وسید

حاجی ، حاجی ؛ سیٌد:
حاجی جان ! اروند طوفانی شده ، طناب رابط پاره شده ؛ بچٌه ها را آب برد .
سیٌد ، سیٌد ؛ حاجی :
سیٌد جان ! آسمان دلها هم اینجا بد جوری ابری شده ، حال و هوای دل بچٌه ها هم طوفانی
شده و اصلاً تعریف نداره . سیم ارتباطی خیلی ها قطع شده ؛ امواج خروشان دنیا طلبی ،
خیلی ها رو با خودش برده .

(0)لطفا نظر خود را برای ما ارسال کنید

آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 20 شهریور 1390 ساعت 00:03 ) ادامه مطلب...
 
صفحه 1 از 3
بازدیدکنندگان : 9530

حاضرین در سایت

ما 24 مهمان و 1 عضو آنلاین داریم

اوقات شرعی

اعلامیه ها

هر لحظه ای ذکرتان یا فاطمة الزهرا س باشد. یا حضرت زهرا س

عشق ما

ya-fateme

 

 

لوگوی ما

logo_2
logo_mini
 

تماس با ما

 
Hosting: Ilimitada Hosting Chile VPS